Kľúčové charakteristiky
Kľúčové charakteristiky

Manažment zákazníckych informácií

Vykonávajte rýchle aktualizácie zákazníckych dát, získavajte úplné informácie o klientoch a udržiavajte všetkých dobre informovaných, aby ste dosiahli žiadaný cieľ pri každom rozhovore so zákazníkom. Napríklad si rýchlo naskenujte vizitku pomocou vášho mobilného zariadenia a vytvorte si nový obchodný kontakt alebo obchodnú príležitosť hneď, ako sa k vám dostane.

Manažment a prehľad obchodných príležitostí

Urýchlite rast predaja rýchlym sledovaním činností, spoluprácou s internými tímami, so zákazníkmi a s partnermi, predkladaním ponúk a objednávok v priebehu niekoľkých sekúnd, dobrým prehľadom o aktivitách konkurencie a získaním predajných materiálov špecifických pre každý obchod.

Praktické analýzy v reálnom čase

Sledujte svoj výkon v reálnom čase a aktívne priveďte tie správne obchodné príležitosti k úspešnému koncu, pričom sa vyhnete nechceným prekvapeniam. S ľahkosťou vytvárajte prognózy a vykonávajte what-if analýzy, aby ste zistili, kam zamerať vaše úsilie. S interaktívnymi riadiacimi panelmi, integrovanými reportmi s obsahom v reálnom čase a pokročilými analytickými nástrojmi sa vyhnete prekvapeniam na konci štvrťroku.

Prediktívna analýza na komunikáciu so zákazníkom budúcej generácie

Objavujte nových potenciálnych zákazníkov a odhaľujte nové príležitosti v rámci existujúcich účtov so skórovaním v reálnom čase. Rýchlo identifikujte osoby, ktoré majú vplyv u zákazníka, a zapojte ich do procesu predaja. Kombinujte správny mix produktov, ľudí a partnerov s cieľom maximalizovať šancu na uzavretie úspešného obchodu.

Integrácia e-mailov a poznámok

Pracujte efektívnejšie vďaka používaniu kancelárskych nástrojov. Integrácia so softvérmi Microsoft Outlook, Google Gmail, Lotus Notes či dokonca s editormi na písanie poznámok, ako je Evernote, znamená vylúčenie duplicitného zadávania údajov a zabezpečí, že kľúčové informácie o zákazníkoch a poznámky budú automaticky synchronizované.

Mobilita

Nech je každá vaša interakcia úspešná, kdekoľvek a kedykoľvek, vďaka bezproblémovej mobilnej podpore pre iPhone, iPad či zariadenia používajúce Android. Komunikujte so  svojimi zákazníkmi v reálnom čase, spravujte svoje aktivity a sledujte výkonnosť, aj keď ste v režime offline.

Produktivita a personalizácia

Tento softvér je určený pre moderných predajcov – vyznačuje sa jednoduchosťou používania, inovatívnymi funkciami, ako je tagging, flagging, in-line editovanie a Shelf, vlastné polia, reporty a dlaždicová grafika – umožňuje im prispôsobiť si softvérové prostredie a získať rýchly prístup k potrebným informáciám.

Spolupráca a predaj s využitím sociálnych vzťahov

Urýchlite predajné cykly účinnou spoluprácou s vaším tímom predajcov, internými odborníkmi, so zákazníkmi a s partnermi – to všetko so zabudovanou integráciou do SAP JAM pre firemnú sociálnu spoluprácu. Skvalitnite telefonické kampane tým, že spoznáte kľúčové záujmy vašich zákazníkov a začnete komunikovať s klientmi na osobnejšej úrovni cez sociálne médiá.

Back-office integrácia a kombinácie aplikácií

Dostávajte informácie z back-office v reálnom čase, aby ste už nemuseli zháňať informácie o cenách, cenové ponuky a iné informácie týkajúce sa procesu od objednávky po prijatie úhrady. S natívnou integráciou SAP ERP a SAP CRM a kombináciami podnikových aplikácií

budete vždy plne informovaní o svojich zákazníkoch.

Riadenie výkonnosti predaja

Transformujte stratégiu predaja do reality – veďte a koučujte predajcov tak, aby zvyšovali vaše príjmy a prekračovali ciele a plány. Váš tím môže predávať rýchlejšie a podávať lepší výkon aj vďaka správnemu teritoriálnemu manažmentu, prognózovaniu a plánovaniu kvót.

Cloudová platforma

Vďaka cloudovému riešeniu môžete začať tento softvér využívať rýchlo a bezproblémovo. Šetrite financie vďaka jednoduchej platbe za predplatné.

Verzie pre rôzne odvetvia

Verzie riešenia SAP Cloud for Sales špecifické pre rôzne odvetvia, ako je Retail Execution alebo Design Win Registration, vám umožnia zamerať svoj prístup na uspokojenie špecifických potrieb zákazníkov. Prečítajte si viac o našich špecifických ponukách, a to nielen v rámci spotrebného tovaru a high-tech, ale aj v oblasti profesionálnych služieb, výroby, poisťovníctva, sieťových odvetví, bankovníctva a ďalších.